Společenství Ushinau
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Společenství Ushinau

Společenství Klubů Dark Orbitu
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení
Poslední téma
» problemy s Realtec HD
!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 4:29 am pro Anonymní

» Team Speak +POL
!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 8:05 am pro +POL Grisza81[s7]\POL/

» 100% munice
!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeSun Oct 12, 2008 1:19 pm pro 2gen-94

» Soutěž návrh
!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 7:40 am pro 2gen-94

» Nápady a Návrhy
!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 10:04 pm pro Bacil67[NočníKlub]

» Aukce: rady a nápady
!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 11:44 am pro red852

» Pár Noob dotazů
!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 8:01 am pro Bacil67[NočníKlub]

» greenic a skype
!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 10:10 am pro Greenic

» !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!!
!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 9:34 am pro Greenic

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Statistiky
Je zde 56 registrovaných uživatelů
Nejnovějším registrovaným uživatelem je charlie061990

Uživatelé zaslali celkem 207 příspěvků v 29 tématu

 

 !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!!

Goto down 
+2
Vormav
Daidalos™[NočníKlub]
6 posters
AutorZpráva
Daidalos™[NočníKlub]
Admin
Admin
Daidalos™[NočníKlub]


Poeet p?íspivku : 104
Age : 32
Registration date : 23. 07. 08

!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Empty
PříspěvekPředmět: !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!!   !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeSun Sep 07, 2008 9:05 am

pokud se tito hráči neoběví na společném chatu na skype budou vyhozeni z klubu!!!



-megamage[NočníKlub]
-Vormav-[NočníKlub]
Jamie_99[NočníKlub]
Hunter[NočníKlub]
.Standa.[NočníKlub]
zizala*nočníklub*
:]Gordon[NočníKlub]
LIO[NočníKlub]
/dewor/[NočníKlub]
SNIP-mp
jenda362
BadmarvinNočníKlub
tomasekberanek
maximus[NočníKlub]
picaldiplaya81
petras
Greenic(NočníKlub)
michaljirku
goliath060996
Návrat nahoru Goto down
https://spol-ushinau.forumczech.com
Vormav
Vesmírná Krysa
Vesmírná Krysa
Vormav


Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 30. 07. 08

!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!!   !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 1:13 am

já osobně se na skypu asi neobjevím, takže jestli je vám to trnem v oku, tak mě klidně vyražte, někomu jinýmu to třeba vadit nebude... když nestačí icq nebo tohle forko, tak je to těžký, já si prostě se skypem nerozumím a rozumnět nechci, a jestli na tom závisí hra samotná, což nezávisí, tak je mi to celkem fuk, je to na vás, děkuju Smile
Návrat nahoru Goto down
panda.l.[NočníKlub]
Admin
Admin
panda.l.[NočníKlub]


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 24. 07. 08

!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!!   !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 11:26 am

vormave kazdopadne to neplati pro hrace kteri hraji a ty hrajes. jsou novacci co si na firemnim chatu porad stezuji ze jim nokdo nepomuze, ale jak jim pomoct kdyz s nima neni spojeni, tak si to neber osobne, ten seznam jsou hraci na ktere neni spojeni
Návrat nahoru Goto down
Vormav
Vesmírná Krysa
Vesmírná Krysa
Vormav


Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 30. 07. 08

!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!!   !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 1:29 am

Dobře, chápu, mě šlo o ten skype prostě, já vím, že sem ho slíbil několikrát, ale mě prostě kdysi se nějak v něm cosi podělalo a od tý doby ho nesnášim, navíc mi přijde zbytečně složitej a vůbec je podle mě třeba Ventrilo daleko lepší varianta, jinak díky za pochopení. alien
Návrat nahoru Goto down
Ghrazdul




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 22. 09. 08

!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!!   !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 4:05 pm

Nazdar, lidi v klubu jsem novej. A v používání Skype taky.( Doteď jsem používal jen VT, TS a ICQ) Jak se dostanu na klubový chat?
Návrat nahoru Goto down
HandyMan666




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 13. 09. 08

!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!!   !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 11:59 am

Ghrazdul napsal:
Nazdar, lidi v klubu jsem novej. A v používání Skype taky.( Doteď jsem používal jen VT, TS a ICQ) Jak se dostanu na klubový chat?

Stačí si najít chat "NočníKlub Venuše[NKV]"...

Ale jestli máš na skypu stejný nick, tak on tě někdo do společného chatu přizve... Třeba já.
Návrat nahoru Goto down
Ghrazdul




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 22. 09. 08

!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!!   !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 3:28 pm

JJ nick mám stejný
Návrat nahoru Goto down
Vormav
Vesmírná Krysa
Vesmírná Krysa
Vormav


Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 30. 07. 08

!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!!   !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 10:31 am

Lidi, stáhl sem skype ale neumím s ním, dáte mi prosím postup jak se dostat k vám na chat? děkuju Smile
Návrat nahoru Goto down
Daidalos™[NočníKlub]
Admin
Admin
Daidalos™[NočníKlub]


Poeet p?íspivku : 104
Age : 32
Registration date : 23. 07. 08

!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!!   !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:07 am

Vormav napsal:
Lidi, stáhl sem skype ale neumím s ním, dáte mi prosím postup jak se dostat k vám na chat? děkuju Smile

pokud uz jsi i prihlaseny dej nahore Nástroje, přidat kontakty a irmish.1 potom si me prijdej do kontaktu ja uz te prizvu na chat
Návrat nahoru Goto down
https://spol-ushinau.forumczech.com
Greenic




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 28. 09. 08

!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Empty
PříspěvekPředmět: Skype   !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 9:34 am

Greenic(NočníKlub)


SKype mi nejede a navic se mi pritom seka kompl, uz sem to rikal pandovi... tak nevim Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!!   !!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
!!! OHROŽENÍ HRÁČI, NÁVRHY NA VYHAZOV !!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Společenství Ushinau :: Noční Klub (Venuše) :: Chat Noční Klub-
Přejdi na: